בחזרה לדף מלון

רק אורחים שהתארחו במלון יכולים לכתוב חוות דעת באתר

9.0

מבוסס על 703 חוות דעת

89% המליצו על מלון זה

 • חוות הדעת של יורי

  יוני 2018

  פקידת הקבלה בהגעה למלון היתה מאוד לא מקצועית, עשינו כרטיס מועדון והתהליך ארך למעלה מחצי שעה. הריח ביציאה מהמעליות בחדר האוכל מאוד לא טוב. צוות הבריכה מצויין.

  נראה ישן צדי

 • חוות הדעת של שמואל

  יוני 2018

  המזגן בסלון לא עבד אחרי ששלחו ארבע אנשי צוות שונים כדי לסדר זאת וזה לא עזר כי המזגן לא קירר וכל החופשה לא יכולנו להסתובב בחדר מלבד החדר שניה כי בסלון היה ממש חם דבר שני ציפינו לקצת פינוקים מצד המלון כי באנו אחרי החתונה שלנו יום לפני ציפינו לקבל את ההנחה של חבר מועדון שמיים של יום הנישואין וגם את זה לא קיבלנו אמת שדי יצאנו מאוכזבים במילה עדינה זה היה אמור להיות הירח דבש שלנו ולצערנו לא קרה ממש יצאנו מאוכזבים אני באמת דורש הסבר לכל מה שקרה שם עכשיו שאני אחרי זה אני ממש כועס לא רציתי לבעס את אישתי אז כל דבר עברתי שתהיה לנו חופשה מעניין אבל לא הצלחתי כי היה ממש חם ולא קיבלנו מהמלון שום דבר מפנק למרות שהובטח לנו פינוקים אם נגיע אחרי החתונה 0503990091 אשמח שיצרו איתי קשר

  קצת את האוכל ולסדר את המזגן לא עבד לנו כל הסוף שבוע

 • חוות הדעת של מורן

  יוני 2018

  הובטח לי חדר עם נוף לבריכה וזה לא בוצע,התאכזבתי מהחדר הריהוט בו היה ישן מאוד הכספית תמיד התקלקלה ולא ננעלה,תקלה בטלויזיה, ארוחת הבוקר הייתה פשוטה מאוד אני מתארחת המון במלונות פתוח ובהמלצה שקיבלתי על המלון הזה מעצם היותו בוטיק ציפיתי ליותר... שוב אומר שהשירות של צוות המלון היה מדהים מאוד נעים שירותי אדיב זה מקסים בעיניי. .

  שידרוג במגוון בארוחת בוקר שיהיה נקי יותר וריהוט

 • חוות הדעת של קטיה

  יוני 2018

  קיבלנו חדר עם דלת מקשרת ולצערי לאורך החופשה שמעתי את כל מה שמתרחש בחדר הצמוד גם במהלך היום(בקרים) ולצערי הרב בשעות הלילה.מעבר לכך שזה הפריע לנו זה גם לא נעים לשמוע דברים שמתרחשים בלילה בחדרי חדרים.

 • חוות הדעת של SHANI

  יוני 2018

  נקיון ואוכל

 • חוות הדעת של SHELLY

  יוני 2018

 • חוות הדעת של מריאנה

  יוני 2018

חיפוש חופשה בהרודס בוטיק אילת

x
תאריך הגעה
תאריך עזיבה

מצא לי חופשה
התחייבות למחיר הטוב ביותר
בחרו אזור